BORMIOLI Ebro tanier hlboký 24 cm

Ebro tanier hlboký 24 cm Kolekcia Ebro je z tvrdeného skla, biela farba. Možné používať do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu. Riad je vysoko odolný proti poškriabaniu,...
Doporučená ponuka Dokošíka.sk

Priemer
23 cm

• jednoduché a praktické
  • , zakúpené v KUCHYNOVO.SK

• Taniere sú krásne , cenovo dostupné a vhodné aj na slávnostné príležitosti.
    • Mám kúpené dve sady tanierov, lebo sa chystáme na prvé sväté prijímanie, ale keďže nám pribudli hostia,museli sme si ešte dokúpiť,ale plánujem kúpiť aj tretiu sadu , aby sme mali taniere pre 20 osôb.
    • Nemám žiadne výhrady.

Super

Materiál
tvrdené opálové sklo
Priemer
23 cm

Ebro tanier hlboký 24 cm

Riad je vysoko odolný proti poškriabaniu, oteru, je neporézny a teda zabraňuje usadzovaniu baktérií, je 100% recyklovateľný.

Kolekciu EBRO je možné doplniť o šálky a taniere.

Materiál: tvrdené sklo

Na sklade • 1 variant2,99 €94 % • 468×Ďalšie informácie

• jednoduché a praktické
  • , zakúpené v KUCHYNOVO.SK

• Taniere sú krásne , cenovo dostupné a vhodné aj na slávnostné príležitosti.
    • Nemám žiadne výhrady.

Super

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant2,99 €94 % • 468×Ďalšie informácie
  • , zakúpené v KUCHYNOVO.SK

**Spokojná s kvalitou a vzhľadom